Tabulka k vyplnění skladeb

 

Jakmile budete mít vybrané skladby pro Váš svatební obřad, vyplňte tabulku níže a zašlete ji nejdéle týden před Vaším svatebním dnem na e-mail svatebnitony@seznam.cz.

Doporučujeme si skladby předem poslechnout (např. na You Tube)

V tabulce nezapomeňte uvést Vaše jména, den a hodinu obřadu a čísla skladeb, které jste si vybrali...

Pokud si ze seznamu nevyberete a budete chtít zahrát jinou skladbu, dejte nám to na vědomí alespoň 2-3 týdny předem, abychom si mohli obstarat notový materiál a skladby se naučit...

 

Kolik skladeb je potřeba vybrat?

To záleží na počtu svatebních hostů...Pokud budete mít např. 20 hostů, většinou stačí 1-2 skladby na Gratulace. Pokud ale budete mít hostů hodně, např. 80-100, budou potřeba 3-4 skladby.

 

Zpravidla hrajeme skladby takto:

1. Skladba pro příchod Ženicha, svědků a ostatních svatebních hostů - někdo vybere klasický Svatební pochod, někdo třeba oblíbenou ženichovu píseň... je to čistě na Vás.

2. Skladba pro příchod Nevěsty - na této skladbě si dejte obzvlášť záležet ( bývá to nejvýznamnější a nejdojemnější chvíle, kdy nevěsta s tatínkem prochází špalírem vstříc svému budoucímu choti :-)

3. Skladba na Zklidnění - většinou klidnější skladba pro navození klidné atmosféry, usazení hostů a prostor pro fotografy

4. Skladba na Polibek, prstýnky a podpisy - taktéž jedna ze stěžejních skladeb...

5,6,7,... Skladby na Gratulace - odvíjí se podle počtu svatebních hostů (v případě malé svatby např. Ženich, Nevěsta a Svědkové ani není třeba vybírat), povětšinou svižnější, veselejší skladby.

8. Odchod Novomanželů Špalírem - hodí se např. klasický svatební pochod nebo jakákoliv živější skladba (a také "hlučnější" - špalír většinou tleská, tak aby hudba nezanikla...)

 

PŘI VÝBĚRU SKLADEB SE NECHTE VÉST SRDCEM, INTUICÍ A VLASTNÍM VKUSEM, ABY VÁM "SVATEBNÍ TÓNY" DLOUHO VYDRŽELY VE VAŠICH VZPOMÍNKÁCH...

PŘEJEME VÁM PŘÍJEMNÉ VYBÍRÁNÍ...


Výběr skladeb ke SVATEBNÍMU OBŘADU - TABULKA.doc (3,6 MB)

Kontakt

Svatební tóny Litomyšl
57001
605945745, 774525958 svatebnitony@seznam.cz