Recenze

Dobrý den, rádi bychom poděkovali za krásný hudební doprovod na našem sobotním svatebním obřadu. Bylo to opravdu nádherné. Jitka a Petr Šafránkovi.

 

Dobrý den, chtěli bychom Vám moc poděkovat za přenádherné hraní v kostele při naší sobotní svatbě. Po obřadě byl zmatek a nestihli jsme Vám poděkovat osobně. Bylo to nádherné a měla jsem co dělat, abych nebrečela. Budeme Vás všude doporučovat. Ještě jednou velké díky!!! Mějte se hezky a hezký den. Zdraví Veronika Vondrová (Jelínková)

 
Dobrý den, moc dekujeme za krasne hrani na svatbe!!! Vsichni svatebcane chvalili a hlavne my si to moc uzili! Ať se Vám daří a na svatbach dál děláte takovou radost, jakou jsme měli z Vašich tónů my:) Tereza Leníčková, nyni Dosedělová.
 
 

Dobrý večer, moc děkujeme za překrásné podkreslení našeho svatebního obřadu na zámku v Litomyšli. Opravdu se to nám i ostatním moc líbilo. Proto jsme Vám chtěli upřímně poděkovat. Děkujeme také za profesionální a milý přístup a pomoc při výběru skladeb. Přejeme hezký večer, novomanželé Hanušovi.

 

Dobrý den, ráda bych Vám jménem mým, mého manžela a všech svatebčanů poděkovala za nádhernou hudbu během našeho obřadu. Všichni byli z hudby usnešení a dokreslila nádherně danou atmosféru! 
Děkujeme a přejeme mnoho dalších krásných tónů.
Hana Hetherington

 

Dobrý den, chtěli bychom Vám poděkovat za hudební doprovod na svatebním obřadu v sobotu na zámku. Bylo to moc pěkné, hlavní písnička nás úplně dostala. Ještě jednou děkujeme, pěkný den, novomanželé Kolouchovi.

 

Hezký večer, chceme vám oběma moc poděkovat. Byli jste úžasní. Díky moc Renča a Martin Jansovi :-)

 

Dobrý den, rádi bychom Vám poděkovali za krásný hudební doprovod. Bylo to nádherné. S pozdravem, novomanželé Havlíkovi.

 
 

Ahoj Lucko, moc Vám oběma děkujeme za hudbu. Bylo to krásné! Líbilo se to nejen nám, ale hlavně naši kamarádi byli překvapeni, jak krásnou hudbu jsme tam měli :) Takže děkujeme ještě jednou. Zuza a Michal Turkovi.

 

Dobrý den, moc Vám děkujeme za krásnou hudbu. Vážíme si toho, že jste přijeli. Mějte se moc krásně, Radka Plecháčková.

 
Dobry den, dekuji za perfektni hudebni doprovod, nyni uz manzel byl taktez nadseny. :-) Jeste jednou velke diky. Krasny zbytek dne, S pozravem, Michaela Svobodová.
 
 
 
 

 

 

Kontakt

Svatební tóny Litomyšl
57001
605945745, 774525958 svatebnitony@seznam.cz